Ženy

Oslňte sexy řasami

5

            Říkáte, že už jste vyzkoušela nespočet výrobků, ale stále to není ono? Ano, nejrůznější řasenky, umělé prodloužení i nalepovací řasy mohou pomoci vykouzlit nádherné bohaté a svůdné řasy. Ale pouze krátkodobě. Trvalejší řešení dosud chybělo. Beauty průmysl však nezahálí, takže dnes už jsou na světě šikovné přípravky i v oblasti péče o řasy.
 upravené obočí
            Jedná se o relativně nový objev – séra na řasy, někdy také nazývaná anglicky Lash Booster, která vám pomohou dlouhodobě vyřešit problém s nedokonalými řasami. Tato séra totiž v zásadě fungují na dvou rovinách: jednak stimulují tvorbu řasových kořínku, takže vám porostou nové řasy a celkově dojde k jejich zhuštění. Zároveň se prodlužuje doba růstu a řasy by proto měly vyrůst do větší délky.
 
JAK TO FUNGUJE? Vycházejme z toho, že délka života každé řasy je v průměru tři až pět měsíců. Poté řasa vypadne a ve většině případů místo ní naroste řasa nová. To však trvá až dva měsíce. Při pravidelném používání sér na řasy je stimulován růst řas a navíc se prodlužuje doba jejich růstu. Takže dřív než stačí stará řasa vypadnout, už roste nová, a tím dochází k nárůstu množství řas.
 kleštičky na řasy
CHYTRÉ ŘEŠENÍ. Sérum se nanáší zpravidla každý večer na odlíčené řasy. Důležité je aplikovat ho až k hranici řas a očního víčka, aby se dostalo co nejblíže ke kořínkům. Účinné látky používané v sérech jsou z velké části obsažené i v přípravcích používaných při očních onemocněních. První výsledky můžete pozorovat zhruba po 4 až 8 týdnech.
            Záleží samozřejmě na jednotlivých produktech a značkách, ale séra většinou obsahují také pečující a zvlhčující složky. Jedná se především o peptidy, vitamíny a další důležité živiny. Například panthenol (vitamín B5) má intenzivní hydratační účinky a dodává řasám lesk, zatímco biotin (vitamín B7) řasy posiluje a oddaluje jejich vypadávání. Kyselina hyaluronová zase zajistí hebkost a zdraví vzhled řas.
            I tento malý zázrak však má malý háček – pokud přestanete sérum používat, řasy se vrátí ke své původní hustotě.

Oslňte sexy řasami
Ohodnoťte příspěvek