asd asdsa f
Zábava

Buon giorno! Je libo kurz italštiny?

8

Prosluněné Benátky plné gondol, Řím a jeho Fontána Di Trevi nebo kouzelné Amalfi? Zní vám to všechno povědomě? To je přece naše stará dobrá Itálie! Nejraději byste se tam vypravili, ale bojíte se, že jazyková bariéra bude velký problém? Máme pro vás řešení.

V jazykových školách právě začíná nový školní rok plný jazykových kurzů. Jen jazykovek však otevírá kurzy italštiny. Jazyková škola PELICAN letos otevírá kurz italštiny pro úplné začátečníky! Chcete se dozvědět víc? Tak čtěte dále.

červený pelican

Italštinu máte jasnou. Ale proč právě PELICAN?

Výhodou studia u nás v Jazykové škole PELICAN je, že tvoříme kurzy na míru. Co to pro vás znamená? Můžete si vybrat z mnoha typů kurzů, a to jak individuálních, tak skupinových a jak už bylo zmíněno, tak z kurzů pro začátečníky, ale i pokročilé.

Prostě je to jen a jen na vás. No ale jak poznáte, co je pro vás to nejlepší? Na našich stránkách naleznete rozřazovací test, který vám v případě, že nevíte, jakou máte úroveň, ukáže tu správnou volbu kurzu. Vždy si kurz vybírejte přesně podle úrovně, která vám v rozřazovacím testu vyšla.

Rozhodnutí je jen začátek, ale co teď?

Termíny a časy kurzů italštiny naleznete na našich webových stránkách. Tam také najdete přihlášku do určitého kurzu, případně se s námi ale můžete spojit telefonicky nebo se rovnou pro vyplnění přihlášky zastavit u nás v kanceláři školy PELICAN.

racek

Bojíte se ale, jak to všechno bude klapat ve vašem trojúhelníku? Mezi vámi, lektorem a italštinou? Proto nabízíme ukázkovou hodinu zdarma, která vám pomůže zhodnotit, zda jste si vybrali správnou úroveň. Napište si o ni! Nyní už je potřeba pouze kurz italštiny uhradit, což můžete provést buď na celý rok dopředu, anebo pouze za jeden semestr.

Kurz běží, všechno klape tak, jak má

Úplné začátky kurzu se skládají především z analýzy individuálních potřeb účastníků. Na tomto základě pak lektor sestavuje osnovu. Na konci kurzu byste se měli pohybovat o jednu úroveň výše, než byla vaše počáteční úroveň. Záleží to však na poctivosti vaší přípravy, motivaci a zápalu.

No a dál? Poté můžete pokračovat na vyšší úroveň italštiny, anebo se klidně pustit do něčeho dalšího. Takový pobyt v Itálii, kde si všechny nabyté znalosti vyzkoušíte rovnou v praxi, určitě nebude k zahození. Počasí pozdního jara je navíc v Itálii více než příjemné.

ornament

Kurzy italštiny vám mohou vdechnout novou mízu do vašeho života, nový zápal, radost, anebo poslání. Pokud by vám stále něco nebylo jasné, neváhejte nám napsat e-mail, zavolat nebo se rovnou stavit do naší Jazykové školy PELICAN. V kanceláři s vámi projdeme vyplňování přihlášky a rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy. Jsme tu pro vás!