asd asdsa f
Zábava

CO DÁVAJÍ V KINECH?

1

Kino je v dnešní době velmi vyhledávanou zábavou. Je vhodné na rande, pro rodiny nebo jen tak na posezení s kamarády. Při výběru vhodného filmu se určitě budou bavit všichni. Tak co dávají na podzim 2017?
zatažená opona
1.       Bajkeři
Česká komedie od režiséra Martina Koppa. Jak je v dnešním světě zvykem, většinu volného času tráví teenageři za obrazovkou počítače. Stejná je i naše skupinka kluků, která žije pouze ve virtuálním světě. Ovšem jejich rodičům se to nelíbí, a tak jsou nuceni jet na dvousetkilometrový výlet na kole, kde je čeká konfrontace se skutečným světem. Učí se, jak funguje svět tam venku a že vlastně i tam může být zábava.

2.       Sněhulák
Anglický thriller na adaptaci světoznámého spisovatele Jo Nesba. Elitní detektiv se snaží chytit sériového vraha, jehož vraždy jsou plánovány společně s první sněhovou přikrývkou. Najde ho?

3.       Jigsaw
Horor, který je zároveň pokračováním známého hororu Saw. Ve městě se začínají objevovat zohavená těla, ale vyšetřování ukáže na muže, který je již deset let po smrti. Jak je to možné?

4.       Emoji ve filmu
Animovaná pohádka původem z USA. Uvnitř našeho telefonu se ukrývá metropole, kterou obývají smajlíci. Všichni mají pouze jeden význam a všichni doufají, že se jednoho dne dostanou do zprávy. Pak je tu ale jeden, který má významů více a chce být normální. Pomáhá mu jedna hackerka a s ní se vydává do světe aplikací. Ale jejich světu začne hrozit nebezpečí. Vyřeší ho?

5.       Čára
Slovenský krimi thriller zasazený do pohraničí. Otec rodiny je zároveň šéfem pašerácké organizace. Ale se začínající existencí schengenského prostoru jedna dodávka cigaret ztroskotá, a to způsobí lavinu událostí, která otřese celým jeho světem.
pražená kukuřice
6.       Blade runner 2049
Sci-fi thriller. Důstojník losangeleské policie odhaluje tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zničit poslední zbytky lidské společnosti. Potřebuje tedy pátrat po původním Runnerovi, který je ale již třicet let nezvěstný.
Tak na co půjdete vy?