asd asdsa f
Zboží

Efektivní nástroj k osvěžení

1

Osvěžit se na zahradě můžete mnoha způsoby. Jedním z těch nejúčinnějších je sprchování. Skutečně. Nemusíte kvůli tomu jít do domu do koupelny.

Efektivní nástroj k osvěžení

Bazény jsou v dnešní době poměrně žádaným zbožím. Ono není ani divu, jelikož se využívají hlavně v letních měsících, kdy panují největší vedra. Nejedná se však o kdovíjak levnou záležitost. A to platí i o nadzemních modelech, které jsou jinak mnohem levnější než zapuštěné typy. Navíc je nezbytné se o bazény, tedy hlavně o vodu v nich, docela hodně starat. Přeci jen je stojatá hladina v letních měsících docela problém, který je potřeba řešit vhodnými chemickými preparáty.

Sprchování

Těchto problémů je ale možné se vyvarovat a také nějaké ty peníze ušetřit. A to v případě volby jiného zdroje osvěžení, a sice nejmodernější venkovní solární sprchu. Nevypadají oproti bazénu jako nic moc, ale pravdou je, že padající voda dokáže člověka mnohem více nabudit nebo plavání.

Nejedná se však pouze o přístroj, který by měl dodávat svěžest svým majitelům. Toto zařízení je vhodné třeba pro zalévání květin a další flóry, která se běžně na zahradě nachází. Hlavně modely se vysunovacím nástavcem jsou k tomu dokonale vhodné. Stačí jen sprchu strategicky situovat a člověk dokáže tímto způsobem zalít skutečně velkou plochu. Navíc většinu verzí je možné snadno přenášet, takže není problém po skončení na jednom úseku přemístit se na úsek druhý. Velice jednoduché a pohodlné řešení. Daleko efektivnější než zahradní hadice. A také o mnoho hezčí.

Žena ve sprše

Ano, solární sprchy mají často velice povedený design, díky čemuž nejsou pouze praktické, ale i velmi zdobné. Na výběr je celá řada modelů, takže není problém vybrat si takový, který do dané zahrady přesně pasuje. Zajímavé na tomto typu zařízení také je, že je poměrně samostatné. Vzhledem k tomu, že je napájeno skrze sluneční kolektory, nepotřebuje vlastně žádné napájení z veřejné sítě. Není to ale úplně dokonalé, jelikož jakmile skončí léto, sprchy tohoto typu jsou více méně nepoužitelné. Ovšem na podzim a dále už stejně nejsou moc k užitku, takže to tak nevadí.