asd asdsa f
Cestování

Kombinace přírodních živlů i nejnovějších technologií

3

  • To nejlepší z přírody
  • To nejlepší z inovativních technologií

Jakmile snoubíte to nejlepší z přírody s moderními a inovativními technologiemi dnešní doby, vznikne něco neobyčejného.

vzorky

Co více říct o materiálu Technistone?

  • Přírodní suroviny z čisté přírody, to je to nejlepší a nejkvalitnější, co nám příroda může poskytnout. Moderní technologie zase na druhou stranu umí zlepšit chyby a napravit některé drobné nedostatky. Pomocí moderních technologií dokážeme zlepšit odolnost a také ještě zvýšit kvalitu na požadovanou úroveň. Vznikne produkt, který je odolný, inovativní, moderní a krásný na pohled, ale také praktický na údržbu. Má půvabný design, vypadá velice luxusně a mimořádně a z praktické stránky jej nic nenahradí. Nenasákavost, neporéznost, vysoká odolnost vůči mechanickému poškození i chemickému čištění.
  • To všechno nabízí materiál Technistone, který najdete v různých odstínech a odlišných barvách. Všechny se hodí k přírodě, protože z přírody vznikly a všechny se hodí do moderní domácnosti, protože byly vytvořené pomocí technologie budoucnosti a pomocí speciálního míchání a lisování. Krásně se snoubí s dekory dřeva a přírodními materiály a stejně tak doladí i každou moderní domácnost k dokonalosti. Odstíny šedé vytváří pocit luxusu. Dají se sladit se všemi ostatními barvami a přitom stále vyniknou. Působí decentně i elegantně, ale mají svůj vlastní jedinečný půvab.

Charakteristické rysy

Materiál Technistone je výjimečný pro své charakterové vlastnosti. Zejména si zákazníci cení vysoké odolnosti proti poškrábání. Na pracovní desce můžete krájet a sekat a nikdo nic nepozná. Nezůstane vám na pracovní ploše ani jeden maličký škrábanec, ani žádná rýha. Vysoká odolnost je jedním z ukázek opravdu ušlechtilé kvality.

vzory

Různé tloušťky materiálu zajistí, že jej můžete používat jak do interiérů, tak i do exteriérů. Můžete s nimi vytvořit nejenom zázemí kuchyně, ale také koupelny, vytvořit s nimi obklady do obývacího pokoje, kolem krbu, na zdi, fasády, ale také podlahy, schodiště, použít jej do veřejných budov a spoustu dalšího.

  • Vybírejte z různých kolekcí. Každému se líbí něco trochu jiného, a proto máme připraveno více kolekcí.