asd asdsa f
Zboží

Koronavirus neřekl sbohem

5

Covid straší celý svět už dva roky, a za celou dobu na něj bohužel zemřelo mnoho lidí jak u nás, tak v zahraničí. Všichni dlouho přemýšleli, jak eliminovat riziko přenosu a nákazy tímto zákeřným virem. Výsledkem byly testy, které postupem času museli podstupovat lidé snad ve všech zemích Evropy. zdál ose, že je tato nemoc na ústupu, ale opět se vyskytují tisíce nových případů. Zdá se, že se testování opět stane povinným alespoň pro některé instituce a pro některé lidi. Je tedy dobré mít doma zásobu antigenních testů vivadiag.

testování covid

Proč zrovna vivadiag?
Jde o rychlý test, který je zcela bezbolestný, a jehož výsledek uvidíte okamžitě. Test se provádí výtěrem z přední části nosu, mohou si jej tedy dělat i ti, kteří nedokážou podstoupit PCR test z nosohltanu. Tyto testy mají citlivost a záchyt onemocnění téměř 100 %, což je jedno z nejvyšších čísel vůbec. Proto tento druh testů používají i dnes veřejné instituce a zdravotnická zařízení, i když testování prozatím není povinné.

Někteří z nás si navykli provádět si preventivní testy z důvodu ochrany členů rodiny. Chcete mít i dnes jistotu, že nejste přenašečem koronaviru, a chcete maximálně ochránit své blízké? Pak se vybavte antigenními testy, které vám během pár okamžiků řeknou, zda jste zdraví, či existuje riziko nákazy.

covid testy

Najdete u nás balení po 25, 100 a 1000 kusech. Testy jsou samozřejmě jednotlivě balené, takže si můžete vzít s sebou vždy jen tolik testů, kolik budete potřebovat. Nedávejte koronaviru šanci, a vyhněte se vy i vaši blízcí vzájemné nákaze. Testujte se, dokud máte čím. Je dost pravděpodobné, že vzhledem k narůstajícím číslům nákazy bude testování opět povinné, a testy tak opět nebudou k dostání. Zásobte se zavčas za příznivou cenu, a nečekejte jako loni, kdy se cena na poslední chvíli rapidně zvýšila. Jistota zdraví za to stojí.