asd asdsa f
Zboží

Kvalitní lepící páska za nejlepší cenu!

Jste firma a vaší hlavní náplní je balení krabic? Nebo potřebujete snad kvalitní lepící pásky 2pack, které se vám jen tak nepřetrhnout v půlce lepení? Jste majitelem firmy, nebo zaměstnancem, který pravidelně objednává na sklad lepící pásky? A neustále se vám stává, že ty které zakoupíte někde v obchodě tak se vám v polovině roztrhnou? A vy musíte začít s balením znovu, protože to opravdu nevypadá moc esteticky? Tak my vám v tuto chvíli nabízíme ty nejlepší co opravdu vydrží vše! A co takový skladník?

lepenka

Ten s lepící páskou opravdu dělá každý den ne? Nebo to snad za něj děláte vy? A nebo vaše firma zasílá zásilky do ciziny, a marně se snaží sehnat štítky s nápisem, který upozorňuje na to, že zboží v krabice je křehké? A co taková páska, která milého dopravce na toto zajisté velmi rychle upozorní? Tak tu vám chceme nyní nabídnout. Nebo vám snad pochyběly i oboustranné pásky, které jsou ale v obchodech velmi drahé? My máme bezkonkurenční ceny, které ocení ne jeden, ale mnoho dalších zákazníků! A tím ušetří i svoje výdaje na kancelářské potřeby. No není to paráda? Ale nenabízíme jen tyto lepící pásky pro firmy, ale i pro jednotlivce kteří také odesílají balíčky, protože bez lepenky se moc dobře nedají odeslat nemyslíte? Navíc pokud marně sháníte i sáčky nebo pytle, nebo snad i vhodné kartony na vaše výrobky tak si je u nás můžete zakoupit. Nebo snad potřebujete fólie ať už bublinkové na balení křehkých předmětů nebo snad stretch, kterými se omotá paleta se zbožím?

lepenka

U nás najdete opravdu vše co je potřebné k vaší práci! Pro lepší představu máme veškeré naše výrobky nafocené a detailně popsané, abyste se mohli i třeba s kolegy poradit, jakou fólii momentálně potřebují. A jestliže váš dopravce netoleruje černou stretch fólii tak nabízíme i průhlednou, abyste neměli zbytečně problémy. Ale jestliže nechcete, aby někdo viděl co zasíláte tak ji rozhodně využijete! Jsou pevné a přizpůsobí se každému materiálu. Pakliže jste se rozhodli, že si u nás zboží zakoupíte tak se na nás určitě obraťte, a my vám poradíme, přestože si nebudete ještě s něčím stoprocentně jistí!