asd asdsa f
Dům a zahrada

Pravidelně kontrolujte kvalitu bazénové vody

1

Všichni jistě dobře víte, že základem k ošetření bazénové vody je chlor. Jde o látku, která vodu vlastně dezinfikuje a zbavuje ji tak případných mikrobů a bakterií, které by mohly způsobovat různé problémy jak Vašemu koupacímu zařízení, tak ale i Vám jako koupajícím. Proto je důležité, aby obsah aktivního chloru byl dostatečný. K tomu, aby chlorové přípravky správně fungovaly, je zapotřebí, aby byly v rovnováze hodnoty PH vody, protože právě na těchto hodnotách záleží, jestli budou chlorové přípravky dostatečně účinné.

Proto už prvním napouštění bazénu se doporučuje provést kontrolu bazénové vody, jestli jsou hodnoty PH ve správné výšce a k tomu Vám pomohou kvalitní a spolehlivé testery, které najdete u nás https://eshop.techneco.eu/Testeryv té nejvyšší kvalitě, od renomovaných výrobců a v několika možných provedeních. Můžete si vybrat mezi kapkovými nebo tabletovými a mezi druh, které Vám zjistí buď jen hodnoty PH nebo jen hodnoty chloru, či obojí. Také pro Vás máme připraveny náhradní náplně, díky kterým ušetříte při dalším nákupu.

My pro Vás máme připraveno opravdu jen to nejlepší. S našimi produkty, ale nemusíte kontrolovat pouze hodnoty PH vody, ale také obsah chloru. Jak již bylo zmíněno, dostatečný obsah chloru je pro údržbu kvality bazénové vody velmi důležitý, aby se Vám nezačaly ve vodě množit mikroby a bakterie, které způsobují nejrůznější řasy a další problémy a aby se Váš bazén nezměnil v nevábně vyhlížející břečku.

Kontrolu vody byste měli provádět pravidelněalespoň jednou za dva týdny po celou koupací sezónu, samozřejmě v době, kdy je bazén více využíván či v období velkých veder, byste tuto kontrolu měli provádět mnohem častěji, abyste předešli problémům. U nás si určitě vyberete produkt, který Vám spolehlivě ukáže hodnoty všeho důležitého pro péči o Váš bazén.