asd asdsa f
Zábava

Skvělá hra i pro dvojici i skupinu

3

Chtěli byste zkusit něco nového, zajímavého, co by Vás zaujalo a třeba byste si to chtěli i zopakovat? Potom bychom pro Vás měli skvělý tip – únikovou hru. O co se vlastně jedná, nebo jak se hraje? Názvů můžete potkat mnoho, někdo má raději název escape game nebo exit room, ale vše je založeno na stejném principu. Přijdete si k nám zahrát hru, kdy je Vaším cílem najít indicie k otevření místnosti, ve které jste uvězněni. Nejčastěji hraje dva až pět hráčů, kteří následují různá vodítka a řeší logické úkoly a hádanky, které by měly vést k dalším stopám, pomocí kterých se nakonec dostanete ven – ideálně v zadaném časovém limitu.

sledování dírou v krabici

Můžete hrát i různý čas, někde je limitem hodina, jinde raději hodina a půl – záleží na obtížnosti příběhu a jednotlivých úkolů. Vše je ovšem uděláno tak, aby to působilo reálně, abyste si opravdu připadali jako ti, kteří se snaží uprchnout. Pocítíte najednou naprosto jiné vjemy, než když hrajete počítačové hry.

Abyste ve skupině vyřešili potřebné úkoly, pak je zapotřebí zvládnout opravdu dobře komunikovat a rozumět si, správně rozdělit úkoly těm, kteří je zvládnou nejlépe a tam, kde jste v koncích, musíte dát hlavy dohromady.
házení kostek

Hra, která Vás zaujme

Věříme, že Vás tato hra zaujme především svou dávkou adrenalinu a originálnosti. Opravdu to není aktivita jen pro děti, naopak své mozkové závity často potrápí i parta dospělých. Doporučujeme hru dětem od patnácti let, a pokud půjdou mladší, pak určitě v doprovodu dospělého, aby se jim případně mohlo poradit a všichni si hru užili naplno. Například úniková místnost Hradec Králové je Vám plně k dispozici.

Na výběr máte z více her, stačí si vybrat téma, které Vám bude sedět víc. Chcete být raději dvojitý agent nebo si zahrajete příběh děsivé Samary? Taková hra je ideální také na různé akce, jako je firemní teambuilding nebo narozeninová párty. Kromě jiného můžete zakoupit také dárkovou poukázku, a udělat tak radost někomu, kdo by si chtěl třeba něco adrenalinového a záhadného vyzkoušet.