asd asdsa f
Zboží

Bazénové krycí plachty

2

Bazénové plachty jsou dokonalými pomocníky každého hrdého majitele zahradního bazénu. Zajišťují totiž nejen ochranu před nečistotami, ale slouží také jako ochrana před nechtěným pádem dětí nebo domácích mazlíčků do bazénu. Vsaďte na bazénové fólie https://www.chlorito.cz/kryci-plachty, se kterými bude péče o váš bazén hračka.Čistá bazénová voda.jpg
Toužíte po průzračně čisté vodě po celou koupací sezónu? Pokud ano, pojďte se s námi podívat na bazénové plachty, které vám péči o bazén usnadní.
Proč používat bazénové plachty? Důvodů pro jejich použití je hned několik. Hlavní výhoda je ochrana proti nečistotám z okolního prostředí. Kamínky, písek, klacíky nebo listy se díky bazénové plachtě nemají šanci do bazénu dostat. Díky tomu klesne spotřeba bazénové chemie, kterou byste museli použít na vyčištění vody. Další výhoda je ochrana vody proti vypařování. Právě díky používání bazénové plachty se voda z bazénu vypařuje minimálně. Jak už jsme zmínili výše, nesmíme zapomenout také na ochranu dětí a domácích mazlíčků. Díky bazénové krycí plachtě jsou právě děti http://www.konopna-izolace.cz/poradna/ a domácí zvířata chráněny proti pádu do bazénu. V neposlední řadě je nutné zmínit také udržování teploty vody během chladnějších nocí. Ano, přesně tak, tohle všechno vám bazénové plachty zajistí.
A nejen to! Bazénové plachty jsou vyráběny z odolných materiálů, které se vyznačují skvělými mechanickými vlastnostmi. Právě díky tomu jsou velice pevné a odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.bazénový vysavač.jpg
Vlastníte bazén nebo si bazén plánujete pořídit? Myslete na jeho ochranu! Bazénové plachty zajistí jeho delší životnost a ušetří vám čas, který byste strávili nad čištěním bazénové vody.
Chcete vědět víc? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vám zodpovíme všechny otázky a společně nalezneme to nejvhodnější řešení přímo pro vás na míru. Pamatujte, s krycími plachtami od nás bude váš bazén v dokonalém bezpečí.