asd asdsa f
Peníze

Jednoduché sjednání a rychlé vyřízení

3

Zajímáte se o hypotéky bez registru? Je to pro vás přijatelnější a lukrativnější nabídka, než je půjčka v běžné bance, kde registry projíždějí? Víte, že máme špatné registry nebo záznamy v registrech a proto se snažíte vyhnout bankám, protože by vám stejně peníze neposkytly? V tom případě jste našli způsob, jak vyřešit své finanční problémy. Získejte půjčku bez projíždění registrů a bez dokládání příjmů. Vše snadno a zcela jednoduše.

smlouvy

1. Jsme společnost, která konkuruje bankám
Máme český značně velký kapitál a poskytujeme peníze mnoha různým klientům. V této oblasti konkurujeme bankám, protože u nás jsou vítání i ti klienti, které již banka odmítla. Jsme schopni zajistit velice zajímavé úrokové sazby. Splátky garantujeme také velice nízké a splatnost například až dlouhých 30 let. Nevadí nám, když máte exekuce a není problém ani nižší příjem či nízké daňové přiznání u podnikatelů.

2. Vše probíhá pomocí internetu
Stačí zaslat pár fotografií nemovitosti a vše se sjednává online. Dá se to zvládnout i za 24 hodin a poskytnutí odhadu na vaši nemovitost je zcela zdarma.

3. Předem samozřejmě nic neplatíte
Nečekejte žádné nesmyslné poplatky předem. Vyplacení hotovosti můžete mít do několika dnů od podpisu smlouvy. Peníze je také možné získat v den podpisu a to při expresním jednání, kdy je rychlost důležitá a prvořadá. V tom případě jsme schopni zajistit velice rychlé jednání.

Nabízíme spotřebitelské i podnikatelské úvěry

· Spotřebitelské úvěry se poskytují běžným občanům. Jsme schopni v tomto případě zajistit exkluzivní podmínky, které jinde nenajdete. Již od 4% p.a. můžete získat hypotéku a to s žádným nebo jen s drobným záznamem v registru. Pokud ale máte záznam v registru větší, v tom případě se k vám neobrátíme zády, ale nabídneme úrok o něco vyšší. Ten může být již od 7% p.a.

pokladnička

Podnikatelské úvěry se poskytují podnikatelům, tedy OSVČ nebo firmám. Peníze tito podnikatelé využívají pro účely svého podnikání. Tyto produkty najdete pod názvem hypotéka bez registru, hypotéka bez doložení příjmů nebo americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmů a bez registrů.