asd asdsa f
Dům a zahrada

Mobilní dřevostavby, bydlení za malou chvíli

17

Často sníte o vlastním a ke všemu zcela novém domě, ale představa třeba letité stavby vás okamžitě odradí? Navíc nemáte dostatek peněz na to, abyste vůbec nějakou stavbu začali?

dřevostavba

Dřív, než začnete přemýšlet třeba o koupě bytu a vzdáte se svých snů o rodinném domě a zahradě, nechte si představit mobilní dřevostavby.
Skvělé řešení pro rekreační využití, ale také celoroční bydlení. Stále více Čechů se soustřeďuje právě na nákup tohoto bydlení, které přináší spoustu výhod a hlavně nízkou pořizovací cenu. Během pár dnů získáte plnohodnotné bydlení, které vyřeší vaší situaci a zároveň sen o domě se zahradou.

Bez zbytečného čekání a vysokých investic, které by vás mohly zruinovat, získáte bydlení snů a se vším co k němu patří. Jedná se o prostory o různých velikostech, které se dají přirovnat ke standardnímu bytu 2+1 či 3+1. Ale s tím rozdílem, že vás tento byt bude stát mnohem méně financí a poskytne vám také vlastní zahradu.

Mobilní dřevostavby si můžete vybrat z úplně nových modelů v luxusním provedení nebo z modelů standardních, které jsou plně vybavené a dovážené ze zahraničí a byly již používané. V obou případech je součástí zázemí také WC a koupelna.

Další vybavení záleží pouze na vás. Všechny modely se nechají upravit dle představ od zateplení až po výměnu oken, přestavbu topení či přistavění terasy nebo rovnou dle představ zrealizovat.

karavan

I když navenek to tak nevypadá, uvnitř vás čekají vzdušné, prostranné a útulné prostory, ze kterých ani náhodou nebudete mít pocit, že jde o mobilní dům.
Z takto řešených prostorů můžete mít luxusní bydlení, rekreační prostory nebo také kanceláře či prostory pro podnikání. Stačí si vybrat místo a do několika málo dnů či hodin stojí dům na místě. Oceníte nejen nízkou pořizovací cenu, ale také nízké náklady na spotřebu energií.

Jedná se totiž o nízkoenergetické bydlení.