asd asdsa f
Ženy

Maminky, brečte kolik jen chcete!

26

Není to samozřejmě dobou, ani lidmi a už vůbec ne tím, že jich společnost v současnosti odsuzuje za vše, co dělají. Ženy – matky, jsou a vždy byly v něčem naprosto stejné. Čím? Všechny si jednou za čas udělají chvilku na to, aby si doma mohly pobrečet a ponořit se do stavu smutku. A většina z nich to dělá tajně!
dítě zrzky

Jsou situace, které jsou více než k pláči

Se změnou postavení, se v životě ženy změní i její psychika, která dostává v některých situacích poněkud na frak.
I ty dříve silné a odolné ženy, které si nic příliš nebraly k srdci, se s mateřskou rolí musí potýkat někdy až se slzami v očích.
A nejsou to pouze děti, které jich k nim vedou, je řada jiných podnětů, které jich mají na svědomí taky:
1.     Ano, do velké míry mají na tom zásluhu i samotné děti, kterých výchova a neustálá péče o nich, je vyčerpávající ve všech ohledech. Někdy je až nemožné stíhat to tempo, které sebou přináší vyřizování, hlídání, chystání nebo věnování se jejich úkolům, dospívání nebo i koníčkům.
2.     Tak trochu se za viníka může pokládat i muž, tedy otec rodiny. V mnoha ohledech má mužská část domácnosti lehčí zodpovědnost nad tím, co se v ním odehrává. A někdy jsou více na obtíž, než k tomu, aby vám pomohli.
3.     Stísněné prostory doma – velmi skličující a nezměnitelná věc, že máte doma omezené místo, ve kterém trávíte prakticky celý váš život. Nemáte tolik možností k tomu, sbalit se a jít se někam zabavit, trávit čas ve společnosti vašich kamarádek a jednou za čas se nechat konečně obsloužit a nebýt pouze služkou někoho jiného. Protože dát si oběd v restauraci, je někdy nedosažitelný sen.
zoufalá holka

Psychika, která vás nutí plakat

A to ani nemusíte být máma, bohatě postačí, když jste žena, která toho má jednoduše dost a potřebuje chvilku zařadit režim „offline“. Nakonec, pláč je vždy i k něčemu dobrý:
•        „odventiluje“ negativní pocity, které v sobě nosíme
•        uleví našemu srdci a duši
•        a působí jako takové odreagování od napětí a stresu
Není ostuda si jednou za čas poplakat a když to máte zapotřebí, klidně i tajně, ať vás nikdo nevidí, důležité je to, abyste v sobě našly poslední zbytky elánu a řekly si, že bude lépe! A ono skutečně bude, uvidíte.