asd asdsa f
Zboží

Náhradní díly na trampolínu poptávejte u prodejce trampolíny

1

Poptávka po náhradních dílech na trampolíny stoupá současně se vzrůstajícím zájmem o tento druh sportu. Žádné nářadí nelze vyrobit tak, aby měl spotřebitel stoprocentní záruku bezchybného provozu po dobu několika let, může se pokazit, a většinou tomu tak je i ve skutečnosti, a je to obvykle jen některá ze součástek, kvůli níž je pak výrobek odstaven z provozu.
Velmi tedy záleží na včasné výměně vadného kusu za nový a to obnáší mít podchycenou dostupnost náhradních dílů na trampolínu. Každý prodejce totiž nenabízí náhradní součástky a můžete se pak dostat do situace, že nebude snadné zajistit kompatibilní díl právě pro vámi zvolený výrobek. dívka při výskoku

Co se z náhradních dílů nejčastěji poptává

Kryty pružin – nejvíce namáhanou součástí je odrazová plocha s pružinami, ale největší podíl poptávky po náhradních součástkách tvoří kryty pružin. Ty kvalitní jsou vyrobeny z PVC, odolného vůči slunečnímu ultrafialovému záření, ale při častých dopadech na kryt se jeho struktura postupně narušuje. V zájmu bezpečnosti by se také poškozený kryt měl ihned vyměnit za nový kus, což ostatně platí i o ochranných sítích a odrazové ploše.
Odrazová plocha a pružiny – se zpravidla nepoškodí ani po několika letech. Prasklé pružiny nejsou tak častým jevem, ale jejich dostupnost si raději zjistěte včas, protože se liší průměrem i délkou, a musí k vašemu výrobku přesně pasovat. Odrazové plochy se vyrábí z velmi kvalitního polypropylenového vlákna, nesmírně kompaktního a pevného, ale i to může časem popraskat. Stává se to i při nešetrném zacházení, zvláště při styku s ostrými předměty. Jsou známy případy, kdy lidé skákali na trampolíně v nevhodné obuvi, jejíž podpatek odrazovou plochu poškodil.siluety skákajících lidí
Ochranné sítě a nosná konstrukce – nosné trubky a ochranná síť také mohou přijít k úhoně, je to přece jen velmi namáhané nářadí a cvičenec v pohybu vyvíjí tlak na jednotlivé komponenty i tlakovou silou, která odpovídá hmotnosti několika stovek kilogramů.