asd asdsa f
Zábava

Při laser game na věku nezáleží


Baví vás s vašimi nejbližšími trávit čas a účastnit se různých her, které si užijí nejen mladí, ale i starší lidé? Dnešní moderní hry, které v minulých dobách nebyly vůbec v nabídce, jsou ideální volbou pro zábavný program, kterého se nemusejí obávat ani dospělí ve starším věku. Jelikož se tvůrci těchto her zaměřují na to, aby se jich mohli zúčastnit všechny věkové kategorie, máte jedinečnou možnost užít si neuvěřitelnou legraci a odreagovat se i ve věku, kdy jste si mysleli, že budete pouze lenošit.DSC_0208

Laser game je především o zábavě

Při každé hře jde o špetku soupeření a snahu vyhrát. Lasergame Praha Lazerfun sice není výjimkou, ale hlavní myšlenkou hry je zúčastnit se s vašimi milovanými zábavného programu, při kterém si odpočinete a nasbíráte novou energii. Pokud se na ni rozhodnete vzít vaši rodinu, která se skládá z více generací, rozhodně myslete na to, abyste si rodinný den v Lazerfun užili naplno a tak, jak to z pohodlí domova nemůžete. V případě přátel nezapomeňte zahrnout do vašeho týmu i děti a zahrát si v týmech proti sobě hru, při které si přijdou na své i vaše ratolesti.
Díky pestré nabídce her, kterých je celkem 11, máte jedinečnou příležitost zúčastnit se laser game několikrát po sobě a s jinou partou vašich nejbližších.

Arény, ve kterých se vám hra bude líbit

Hra s laserovou zbraní získala https://www.maminka.cz/clanek/zamek-loucen-vylet-pri-kterem-si-odpocinete-a-deti-se-nudit-nebudou/%3Fshowforum%3D1 na popularitě i díky tomu, že si ji můžete zahrát ve 2 arénách, které jsou svým prostředím dokonale promyšlené a dodají hrám velkou úroveň. V Labyrintu se můžete těšit na neonové osvětlení a bludiště, ve které je nutné být pořád v pohybu a hledat ty správné úkryty. Je to větší aréna, která nabídne hru i větším skupinám hráčů, kdy si v ní můžete užít legraci i s vašimi kolegy a nadřízenými z práce.
V Aztéckých chrámech se můžete připravit na venkovní prostor, džungli plnou stromů a na nich úkrytů, které je dobré využít. O něco menší aréna vám nabídne historické prostředí a mnoho zákoutí, ze kterých můžete střílet po vašich soupeřích.DSC_0204

Povinná výbava

Při hře není povinné nosit helmu, protože laserová zbraň vydává pouze paprsky laseru, které nejsou bolestivé a ani ohrožující na zdraví. Střílet je nutné na speciální vestu, kterou bude mít každý hráč na sobě. Ta spolehlivě zachytí každý přesný zásah, a to na hrudi, v oblasti ramen a na zádech.