asd asdsa f
Zábava

Relaxujte podle svého

2

Každý si zasloužíme chvíle odpočinku. Je jen na nás, jak se rozhodneme své volno využít. Někdo si zasportuje, jiný se raději bude věnovat klidnějším aktivitám. Pokud patříte do té druhé skupiny, možná vás baví luštění křížovek .
Určitě není na škodu procvičovat mozkové závity. Jestli máte rádi výzvy tohoto druhu, zkuste ve svém volném čase luštění hlavolamů, rébusů, zábavných nebo vědomostních kvízů. Kvízy si můžete zakoupit v knižní podobě nebo jejich nepřeberné množství naleznete na internetu.
ruční ornament.jpg
Jestli rádi trápíte své mozkové závity, můžete si po internetu rozehrát třeba šachovou partii. Pokud jste se, ale dostali do situace, že potřebujete úplně vypnout hlavu, nejlepší volbou pro vás bude vybarvování omalovánek. Už dávno to není zábava jen pro malé děti. Kupte si pastelky a vybarvujte mandaly. Budete překvapeni, jak moc je tato činnost relaxační. Mandala symbolizuje rovnováhu a jednotu. Mandaly jsou přínosné pro naši psychickou pohodu. Zcela intuitivně totiž vybíráte barvy k vymalování. Právě z výběru barev a jejich seskupení se o sobě můžete dozvědět něco zajímavého. Ne nadarmo se mandaly používají v psychoterapii. Vytiskněte si mandalu z internetu nebo si jich kupte hned celou knihu. Uvidíte, že tato relaxační činnost si vás brzo získá.
omalovánky pro dospělé a barevné tužky.jpg
Příjemné chvíle odpočinku si můžete vychutnat při poslechu mluveného slova. Nemusíte namáhat své oči čtením. Audioknihy jsou většinou poutavě namluveny známými osobnostmi. Pokuste se na chvíli zapomenout na starosti a povinnosti, které vás čekají. Vypněte mobil a počítač a plně se věnujte sami sobě a své odpočinkové činnosti. Nezáleží na tom, jakou činnost si vyberete, důležité je, aby vy jste se cítili dobře a odpočatí. Pohodovou chvíli si ještě můžete umocnit. Uvařte si dobrý a uklidňující bylinkový čaj.