asd asdsa f
Zboží

Hodinky Certina

1

Značka těchto krásných a luxusních švýcarských hodinek figuruje na trhu již od roku 1888. Již při výrobě prvních hodinek bylo zřejmé, že se jejich hodinky ponesou spíše ve sportovním duchu. Společnost si zakládá na jednoduchosti a přesnosti svých modelů hodinek, což také patří mezi nejvýraznější přednosti této značky. se také staly členem největšího výrobce hodinek ve světě, kterým je švýcarský Swatch Groupu.
koukání na hodinky

Do svých hodinek vkládají velmi kvalitní strojky od firmy Eta a v do hodinek s automatickými strojky je vkládá kromě Ety i společnost Valjoux 7750. Další obrovská vychytávka této značky je utěsňování pouzder u hodinek systémy DS, které zaručují naprostou vodotěsnost a vzdornost proti nárazu. A ačkoli se tato značka zaměřuje především na hodinky sportovní, můžeme u nich nalézt i opravdové elegantní skvosty. Pokud se pro tyto hodinky rozhodnete, můžete si vybrat z mnoha specifik, které nabízejí. V nabídce mají mnoho modelových řad a kolekcí, které stále obnovují. Také si můžete vybrat typ skla, které na hodinkách budete mít, dokonce nabízejí takový skvost, jako je safírové sklo. Pak je tady možnost si vybrat, do jaké hloubky budou vaše hodinky vodotěsné, samozřejmě čím více do hloubky, tím také hlouběji sáhnete do kapsy.
nasazování hodinek
Nelze ani opomenout, že jsou hodinky určeny zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy. Pokud se řadíte mezi „starou školu“ můžete si dokonce vybrat model hodinek, který se natahuje ručně, místo dnes tolik oblíbeného automatického pohonu. Zajímavostí je také to, že si můžete vybrat přesnost strojku, čím menší odchylka, tím opět samozřejmě dražší exemplář. A dalšími věcmi na výběr jsou samozřejmě zvolení si barvy a materiálu řemínku, řemínky nabízí kožené a samozřejmě z nejrůznější ušlechtilých kovů. Také si můžete zvolit barvy číselníku, nebo materiál, barvu a dokonce tvar pouzdra od hodinek.