asd asdsa f
Ženy

Hormony a strava mají značný vliv i na atraktivitu při výběru partnera

Hormonální antikoncepce

Lidé si na sebe vymýšlí mnohdy takové nástroje, o nichž někteří tvrdí, že si sami ze své vlastní hlouposti dělají ze života peklo. Pokud pomineme všechny války, konflikty, násilí v různých podobách a podobné „hlouposti“, velmi výraznou nepříjemností je hormonální antikoncepce. Ta má za následek více neblahých jevů. Především zatěžuje játra a ledviny, má neblahý vliv na hormonální a lymfatický systém a může v těle vyvolat i nevratné změny. Mnoho žen se od těchto prostředků distancuje a volí jiný způsob, jak zabránit početí.
antikoncepční pilulky

Další nepříjemností je změna vnímání lidského potu. Tímto způsobem se totiž výrazně naruší hormonální cykly a projeví se to i na metabolizaci různých látek, které se vylučují pokožkou. Bakterie je pak rozkládají za vzniku odéru, který ovšem muže výrazně mate při výběru partnerky. Je známo, že muži si ženy vyhlíží nejen podle vzhledu a chování, ale i podle vůně potu a pokud ji překryjeme parfémem nebo v horším případě touto antikoncepcí, partnerské výběry pak mohou kolidovat se skutečností.

Problém se ovšem může projevit až po několika letech, kdy žena tyto přípravky vysadí, a záhy jsou si oba lidé odcizení, něco jim vadí, vztah se začne rozpadat a může skončit i trvalým rozchodem. Měli bychom více respektovat přirozené tělesné pochody.
žena s míčem

Vliv stravy

Strava výrazně ovlivňuje naše tělesné pochody a psychickou pohodu. Podle některých průzkumů a na základě mnoha zkušeností bylo zjištěno, že naprosto zásadní rozdíly jsou mezi lidmi, kteří pojídají maso, a vegetariány.

Lidský organismus byl totiž původně konstruován tak, aby potravu čerpal z přirozených zdrojů, které sbíral v přírodě. Nebylo kvůli tomu nutné zabíjet zvířata, aby se nasytil. Tomu jsou také přizpůsobeny vnitřní orgány i střeva. Lidské střevo je dlouhé na rozdíl od dravců, kteří maso velmi rychle a efektivně stráví, zatímco u člověka po určité době začne zahnívat a vytvářet hnilobný odpad. To se může projevit různými chorobami trávicího ústrojí, ale také na zápachu potu, který je u masožravců intenzivní a nepříjemný.