asd asdsa f
Zboží

Vzpomínky z fotek

9

Z cest, výletů a významných životních událostí pořizujeme fotografie, abychom na tyto chvíle nezapomněli. Všichni z vás jich máte v telefonu nebo na paměťové kartě nespočet. S přáteli můžete využívat možnosti sdílených alb na internetových portálech. Fotografie šíříte a ukazujete na sociálních sítích. Dalo by se říct, že díky nim máte moderní památníček. O rok později vám s největší pravděpodobností připomenou, to co jste dělali. Přesto je mnoho dalších možností.

focení řeky mobilem

Častým a běžným způsobem, jak si vzpomínáte na pěkné chvilky, jsou vyvolané fotografie. Ty si dáte do rámečku, pověsíte na zeď nebo nástěnku. Mnoho z vás využilo nabídky tisk plátno, díky slevovým portálům jsou jejich ceny velice příznivé. Na výběr jsou různé velikosti a tvary. Tento obraz poté může být dominantou vašeho obývacího pokoje.

V dnešní době klasické alba naradily foto-knihy. Které jsou vyráběny na křídovém papíře s pěknou vazbou a grafikou. Vše je podle Vašeho přání, sami si zvolíte, které zachycené momenty a v jakém pořadí půjdou za sebou. Na podobném principu je také výroba kalendáře. Záleží na vás, jakému provedené dáte přednost, zda nástěnnému, stolnímu nebo kapesnímu.

Společné odpoledne můžete strávit s rodinou i zábavně. Na procvičení paměti pomůže pexeso, které bude vytvořeno například fotkami dovolené. Člověče – nezlob se, si zahrajete na desce z portrétů první třídy a pobavíte se zaručeně. Na dlouhé deštivé nebo zimní večery pomůže skládání puzzlí.
fotky, foťák a kufr

V kanceláři oceníte těžítko. Pokud máte naštvané kolegy, určitě Vás potěší pohled na hrneček se psím miláčkem. V dámské kabelce je obrovský pomocník přívěšek na klíče, kde se na vás pokaždé usměje člověk, kterého máte rádi.

Originální doplňkem v bytě je obkládací kachlička, kde celá rodina společně říkáte do foťáku „Sýýýýr“. Tradiční je také tisk fotek na textil. Nabídka je široká od triček, zástěr, látkových nákupních tašek, až po polštáře.

Prostřednictvím tohoto zboží si můžete krásné okamžiky připomínat každý den. Potěší nejen Vás, ale i uděláte tímto dárkem radost i vašemu okolí.