asd asdsa f
Zábava

Jak na pohyb? Vytáhněte kolo, nebo skočte do bazénu!

7

Pohyb neznamená jenom projít z místnosti do místnosti, nebo z práce domů. Aktivně se hýbat a udržovat si své tělo a mysl v kondici, je vyhledávat i určitý způsob sportovní aktivity. Už jako děti, jste si přáli jezdit na kole od rána do večera, nebo plavat v rybníku s vašimi kamarády. Tak proč se nevrátit k činnosti, která vás kdysi, tak moc těšila?
zaparkované kolo

OPRAŠTE STARÉ KOLO

Když už se jednou naučíte jezdit na kole, po zbytek života, to už nezapomenete! Máte tuto lekci za sebou a kolo schované ve sklepě? V tom případě určitě víte, co s ním. Je to i vynikající dopravní prostředek, takže jestli máte práci poblíž pár kilometrů, neváhejte si její trasu zkusit i na něm. Pokud vás trápí věčné zácpy a dopravování se na nákup autem, opět pohlédněte na vaše skvělý kolo. Na drobné nákupy vám bohatě vystačí i váš dvoukolový pomocník. Ještě jste nebyli na žádné cyklostezce, nebo lesní stezce? Jak je to možný! Cyklostezky nabízí rychlejší a bezpečnější možnost dopravit se kamkoliv potřebujte snadněji, než na silnici mezi auty. Dobrou zprávou je, že jsou už úplně všude. Pokud chcete vědět, kam vede lesní stezka, vyrazte na ní na kole. Dostat se do lesa a projet se mezi stromy v přírodě, je jako vrátit se zpátky do dětství.
plavec v bazénu

JAKO RYBA VE VODĚ

Už v dětství jste ve škole absolvovali lekci plavání, základy přežití na vodě vás zcela určitě už naučili vaši rodiče, takže výmluva, že neumíte plavat, se nepočítá. Výhodou plavání, je jeho komfort. V létě máte neomezené možnosti zkusit si zaplavat na koupališti, v přírodním rybníku, nebo vlastním bazénu. V zimě, můžete využít krytých veřejných bazénu. Je to zdravý způsob pohybové aktivity, vhodný pro všechny kategorie, bez rozdílu na věk. Navíc, je nám to už od narození přirozené a blízké plavat ve vodě, už jen z důvodu, že každý z nás prvních 9 měsíců plaval v bříšku své maminky. Nepotřebujete mít žádnou speciální „kondičku“, výstroj, nebo hmotnost na to, aby jste se do plavání mohli pustit, ještě dnes!